Suplování:   Čtvrtek 14.9.2017 (třetí týden)

datum výpisu: 14.9.2017 (9:29)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1.A

 

AdK

AdK

AdK

AdK

AdK

AdK

AdK

AdK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bernard Martin (MZ)

 

..

-

Čer

..

                   

Černá Karin (MZ)

 

..

-

   

-

                 

Dvořáková Šárka (AdK)

 

..

..

-

..

..

-

-

-

           

Floriánová Jitka (MZ)

     

-

-

>>

                 

Kašparová Kateřina (AdK)

 

-

..

..

..

-

..

-

-

           

Končická Alena (MZ)

 

-

-

 

-

                   

Koubínová Vladimíra (MZ)

 

-

     

-

                 

Kratochvílová Petra (MZ)

     

-

                     

Krejčík Václav (MZ)

 

>>

>>

     

-

               

Možná Martina (MZ)

   

>>

                       

Procházka Radoslav (MZ)

 

-

-

Hej

..

..

-

-

-

           

Schořová Dagmar (OČR)

 

-

-

-

-

-

-

               

Štaubertová Iveta (MZ)

 

..

..

-

..

                   

Štorkánová Jana (MZ)

 

>>

>>

 

>>

-

                 

Švecová Jana (MZ)

     

Hai

-

..

                 

Vondrová Alena (MZ)

     

>>

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bernard Martin

6.hod

odpadá

SIV

3.D

 

zrušeno

Černá Barbora

3.hod

supl. (Ber MZ)

ANJ

2.D

   
 

4.hod

navíc

POD

3.A

(3.A)

 

Floriánová Jitka

1.hod

přesun <<

SPV

2.D (SPV)+

(2.A)

z 5.hod

 

8.hod

přesun >>

SPV

3.E

 

na 13.9. 5.hod

 

9.hod

přesun >>

SPV

3.E

 

na 15.9. 5.hod

Fryčová Naděžda

1.hod

navíc

TH

2.E

(2.E)

 
 

2.hod

přesun <<

PEK

1.D

(vytB)

z 8.hod

 

3.hod

přesun <<

PEKc

1.D

(vytB)

z 9.hod

 

8.hod

přesun >>

PEK

1.D

 

na 2.hod

 

9.hod

přesun >>

PEKc

1.D

 

na 3.hod

Hainc Luboš

3.hod

supl. (Šva MZ)

IKT

3.D

   
 

4.hod

přesun <<

IKT

1.D

(vytA)

z 3.hod

Hauzr Ivan

1.hod

navíc

PRA

4.D

(4.D)

 
 

2.hod

navíc

PRA

4.D

(4.D)

 
 

3.hod

navíc

PRA

4.D

(4.D)

 
 

4.hod

navíc

PRA

4.D

(4.D)

 
 

5.hod

odpadá

ZAM

1.A

 

Adaptační kurz

 

7.hod

přesun <<

PRA

3.D (PRAb)

(3.D)

z 10.hod

 

10.hod

přesun >>

PRA

3.D (PRAb)

 

na 7.hod

Hejda Martin

1.hod

přesun <<

CAE

1.D

(1.D)

z 4.hod

 

2.hod

přesun <<

CHE

1.E

(1.E)

z 15.9. 3.hod

 

3.hod

supl. (Pro MZ)

ROV

3.A

   
 

4.hod

přesun <<

ROV

4.A

(4.A)

z 3.hod

 

5.hod

navíc

ROV

3.A

(3.A)

 
 

8.hod

navíc

SZE

4.A

(4.A)

 
 

9.hod

navíc

SZE

4.A

(4.A)

 

Jindra Jan

3.hod

přesun <<

STA

2.VA

(2.V)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

STA

2.VA

(2.V)

z 6.hod

 

5.hod

přesun <<

INT

1.VA (INTb)+

(vytC)

z 12.9. 5.hod

 

6.hod

přesun <<

INT

1.VA (INTb)+

(vytC)

z 12.9. 6.hod

Končická Alena

5.hod

přesun >>

BIO

2.E

 

na 15.9. 2.hod

 

8.hod

odpadá

SZE

4.A

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

SZE

4.A

 

zrušeno

Koubínová Vladimíra

3.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJb)

 

zrušeno

Kratochvílová Petra

7.hod

odpadá

ZEM

1.A

 

Adaptační kurz

 

8.hod

odpadá

ZEM

1.A

 

Adaptační kurz

Krejčík Václav

3.hod

přesun <<

MAT

4.A

(4.A)

z 13.9. 3.hod

 

4.hod

přesun <<

ELA

2.D

(1.D)

z 8.hod

 

5.hod

přesun <<

MAT

2.D (MAT)+

(2.A)

z 1.hod

 

8.hod

přesun >>

ELA

2.D

 

na 4.hod

 

9.hod

přesun >>

ELA

2.D

 

na 12.9. 4.hod

Líšťanská Zdeňka

1.hod

přesun <<

UCT

3.A

(3.A)

z 21.9. 1.hod

 

2.hod

přesun <<

UCT

3.A

(3.A)

z 1.hod

Pomykaczová Jitka

2.hod

přesun >>

DEJ

2.E

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

DEJ

2.E

(2.E)

z 2.hod

Šmejkal Radek

1.hod

navíc

EKM

2.VA

(2.V)

 
 

2.hod

navíc

EKM

2.VA

(2.V)

 
 

5.hod

přesun >>

PSY

1.VA (PSY)+

 

na 13.9. 1.hod

 

6.hod

přesun >>

PSY

1.VA (PSY)+

 

na 13.9. 2.hod

Štorkánová Jana

3.hod

odpadá

ANJ

4.D (ANJa)

 

zrušeno

Švecová Jana

6.hod

odpadá

CJL

4.D

 

zrušeno

Vondrová Alena

2.hod

přesun <<

CJL

2.E

(2.E)

z 3.hod

 

5.hod

přesun <<

CJL

2.E

(2.E)

z 15.9. 2.hod

 

6.hod

přesun <<

CJL

3.E

(3.E)

z 15.9. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.- 8. hod Adaptační kurz

1.D

1.hod

CAE

 

(1.D)

přesun <<

Hejda Martin

z 4.hod

 

2.hod

PEK

 

(vytB)

přesun <<

Fryčová Naděžda

z 8.hod

 

3.hod

PEKc

 

(vytB)

přesun <<

Fryčová Naděžda

z 9.hod

 

4.hod

IKT

 

(vytA)

přesun <<

Hainc Luboš

z 3.hod

 

8.hod

PEK

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

PEKc

   

přesun >>

 

na 3.hod

1.E

2.hod

CHE

 

(1.E)

přesun <<

Hejda Martin

z 15.9. (Pá) 3.hod

1.VA

5.hod

INT

INTb

(vytC)

přesun <<

Jindra Jan

z 12.9. (Út) 5.hod

 

5.hod

PSY

PSY

 

přesun >>

 

na 13.9. (St) 1.hod

 

6.hod

INT

INTb

(vytC)

přesun <<

Jindra Jan

z 12.9. (Út) 6.hod

 

6.hod

PSY

PSY

 

přesun >>

 

na 13.9. (St) 2.hod

2.A

1.hod

SPV

SPV

(2.A)

přesun <<

Floriánová Jitka

z 5.hod

 

1.hod

MAT

MAT

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

MAT

MAT

(2.A)

přesun <<

Krejčík Václav

z 1.hod

 

5.hod

SPV

SPV

 

přesun >>

 

na 1.hod

2.D

1.hod

SPV

SPV

(2.A)

přesun <<

Floriánová Jitka

z 5.hod

 

1.hod

MAT

MAT

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

3.hod

ANJ

   

supluje

Černá Barbora

(Ber)

 

4.hod

ELA

 

(1.D)

přesun <<

Krejčík Václav

z 8.hod

 

5.hod

MAT

MAT

(2.A)

přesun <<

Krejčík Václav

z 1.hod

 

5.hod

SPV

SPV

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

ELA

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

9.hod

ELA

   

přesun >>

 

na 12.9. (Út) 4.hod

2.E

1.hod

TH

 

(2.E)

navíc

Fryčová Naděžda

 
 

2.hod

CJL

 

(2.E)

přesun <<

Vondrová Alena

z 3.hod

 

3.hod

DEJ

 

(2.E)

přesun <<

Pomykaczová Jitka

z 2.hod

 

5.hod

CJL

 

(2.E)

přesun <<

Vondrová Alena

z 15.9. (Pá) 2.hod

2.VA

1.hod

EKM

 

(2.V)

navíc

Šmejkal Radek

 
 

2.hod

EKM

 

(2.V)

navíc

Šmejkal Radek

 
 

3.hod

STA

 

(2.V)

přesun <<

Jindra Jan

z 5.hod

 

4.hod

STA

 

(2.V)

přesun <<

Jindra Jan

z 6.hod

 

5.hod

STA

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

STA

   

přesun >>

 

na 4.hod

3.A

1.hod

UCT

 

(3.A)

přesun <<

Líšťanská Zdeňka

z 21.9. (Čt) 1.hod

 

2.hod

UCT

 

(3.A)

přesun <<

Líšťanská Zdeňka

z 1.hod

 

3.hod

ROV

   

supluje

Hejda Martin

(Pro)

 

4.hod

POD

 

(3.A)

navíc

Černá Barbora

 
 

5.hod

ROV

 

(3.A)

navíc

Hejda Martin

 

3.D

3.hod

IKT

   

supluje

Hainc Luboš

(Šva)

 

6.hod

SIV

   

odpadá

 

(Ber)

 

7.hod

PRA

PRAb

(3.D)

přesun <<

Hauzr Ivan

z 10.hod

 

10.hod

PRA

PRAb

 

přesun >>

 

na 7.hod

3.E

6.hod

CJL

 

(3.E)

přesun <<

Vondrová Alena

z 15.9. (Pá) 3.hod

 

8.hod

SPV

   

přesun >>

 

na 13.9. (St) 5.hod

 

9.hod

SPV

   

přesun >>

 

na 15.9. (Pá) 5.hod

4.A

3.hod

MAT

 

(4.A)

přesun <<

Krejčík Václav

z 13.9. (St) 3.hod

 

4.hod

ROV

 

(4.A)

přesun <<

Hejda Martin

z 3.hod

 

8.hod

SZE

 

(4.A)

navíc

Hejda Martin

 
 

9.hod

SZE

 

(4.A)

navíc

Hejda Martin

 

4.D

1.hod

PRA

 

(4.D)

navíc

Hauzr Ivan

 
 

2.hod

PRA

 

(4.D)

navíc

Hauzr Ivan

 
 

3.hod

PRA

 

(4.D)

navíc

Hauzr Ivan

 
 

4.hod

PRA

 

(4.D)

navíc

Hauzr Ivan

 
 

5.hod

CJL

   

odpadá

 

(Šva)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Šva)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 8. hod - Dvořáková Šárka, Kašparová Kateřina

8,00 - MZ - 2017 podzim - profilová část - dle rozpisu

 

Zpracováno v systému Bakaláři